web analytics Erzincan Organizasyon ve Sahne Sistemleri
Sizin İçin Açığız: Pazartesi-Cumartesi 8:00 - 22:00

Sahne ve Işıklandırma Sistemleri

 Sahne ve Işıklandırma Sistemleri

Sahne kurulumu hizmeti, küçüklü ve büyüklü her çeşit organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca organizasyon malzemeleri kiralama ve kurulum hizmetlerindendir. Başta konserler olmak üzere düğün, miting, festivaller, kutlama törenleri gibi çeşitli törenler olmak üzere birçok etkinlikte ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelir. Bununla birlikte mezuniyetler, tiyatro ve çeşitli gösteriler, gala geceleri, defileler, nikah törenleri, ödül törenleri, 23 Nisan etkinlikleri, açılış törenleri, tanıtımlar, hatta toplantı ve seminerler gibi aklınıza gelebilecek daha birçok etkinlik ve organizasyonda sahne kiralama ihtiyacı duyulmaktadır. Sahne kiralama hizmeti, başta da belirttiğimiz gibi irili ufaklı tüm organizasyon, tören ve etkinliklerin en önemli unsurlarındandır. Oldukça sağlam bir şekilde ve titizlikle kurulması gereken sahneler, ihtiyaç halinde çeşitli konsept ve içeriğe göre süslenerek dekore edilebilir. Sahne kiralama şirketi olarak sadece sahne değil aynı zamanda sahne sistemleri kiralama hizmetinin parçası olan ışık sistemi, robot ışıklar, truss ve ses sistemleri kiralama hizmeti de vermekteyiz. İster mobil bir sahne, isterseniz dev bir konser sahnesi hangi çeşit ve ölçülerde olursa olsun ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ürün kapasitemiz bulunmaktadır.

 

Gerçekleşecek olan etkinlik ve organizasyonlarda tüm dikkatler sahneye odaklanacaktır. Dolayısıyla sahne kurulumu sorunsuz, dekorasyonu ve süslemesi çok şık olmalıdır. Sahneler, gerekli diğer düzenlerin alınabilmesi için genellikle organizasyonlarda ve etkinliklerde ilk kurulan malzemelerdir. Çünkü diğer tüm tasarım ve kurulum sahnenin durumuna göre şekillenecektir. Kiralık sahneler kurulumu ve sökülmesi kolay malzemelerden seçilir. Dolayısıyla portatiftir ve alanınıza, ihtiyacınıza göre çeşitli ölçü ve yükseklikte kurulmaktadırlar. Sahne kiralama hizmetimizin yanında sahne kaplaması ve sahne süsleme hizmetleri de vermekteyiz. Sahne kaplama işlemini genellikle sahnenin üst zemininde halı kullanarak kenarında ise çeşitli renklerde kumaşlar kullanarak yapmaktayız.

Sahne Kiralama Hizmeti verdiğimiz başlıca organizasyonları şu şekilde özetleyebiliriz.

 • Konserler için sahne kiralama
 • Festival organizasyonu ve törenleri için sahne kiralama
 • Miting ve şölenler için sahne kiralama
 • Gala gecesi ve ödül törenleri için sahne kiralama
 • Düğün ve toplu eğlenceler için sahne kiralama

Sahne Sistemleri Kiralama

 1. Podyum Kiralama

  Sahnenin temelini yani zeminini podyumlar oluşturur. Kurulmak istenen sahne ölçülerine göre çeşitli podyumlarla istediğiniz ölçülerde sahne oluşturulur.

 2. Truss Kiralama

  Sahne kurulumunun bir diğer önemli parçası da ışık sistemlerinin ve robot ışıkların ve hatta ses sistemlerinin sabitleneceği Truss sistemidir. Truss sistemi sahnenin çatısı konumundadır. Truss kiralama sahne sistemlerinin en temel taşlarındandır ve çoğunlukla gereksinim duyulmaktadır.

 3. Ses Sistemi Kiralama

  Sahne sistemlerinin bir diğer en önemli parçası da Ses Sistemi Kiralamahizmetidir. Sahnenin sağlamlığından sonraki en önemli unsur kiralık ses sistemi kalitesidir. Ses sistemi etkinliğinizin büyüklüğünü ve ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü ve kaliteli olmalıdır. Cızırtısız ve net bir ses sunacak marka ve modelde olmalıdır. Ses sistemi kiralama hizmetimizin yanında DJ kiralama ve ses sistemi kiralama hizmeti de vermekteyiz.

 4. Işık Sistemi Kiralama

  Sahne sistemleri kiralama hizmetinin bir diğer önemli ayağı da Işık Sistemi Kiralama hizmetidir. Işığın yetersiz olacağı ortamlarda etkinlik ortamını aydınlatmakla beraber renkli robot ışık efektleriyle sahneye ve etkinliğinize ayrı bir hava katılabilir.

 5. Görüntü Sistemleri Kiralama

  Sahne kiralama sistemlerinin bir diğer ayağı da görüntü sistemleri kiralamadır. LED ekran kiralama görüntü sistemlerinin çok önemli bir parçasıdır. Projeksiyon Sistemleri & Cihazı kiralama ve Projeksiyon Perdesi kiralama görüntü sistemlerinin bir diğer önemli malzemelerindendir.

Whatsapp Telefon Et